Rychlá objednávka

+420 601 229 022 - objednávky formou sms

O mně a Druidských masážích

Martin Juřena

K masážím jsem měl od útlého mládí blízko, protože jsem bývalý profesionální sportovec. Od školních let jsem hrál házenou a díky touze dělat věci jak nejlépe umím mi nakonec bylo umožněno provozovat tento sport na profesionální úrovni v zahraničí a reprezentovat také Českou republiku. V průběhu mé sportovní kariéry bylo regenerování těla masáží běžnou rutinou a mnohokrát jsem si uvědomil, jak nesmírně důležité pro mé tělo jsou. I proto se mi vyhýbala vážnější zranění, které tento sport přináší.
Po ukončení sportovní kariéry jsem absolvoval v roce 2008 kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže.
V dětství jsem často jsem trávil čas s babičkou, vyhlášenou bylinkářkou, za kterou chodili lidé z celé vesnice pro radu, jaké bylinky použít při obtížích. Znalosti o bylinách mi babička s láskou předávala a na základě těchto vědomostí jsem si začal míchat pro vlastní potřebu a pro potřeby svých blízkých vlastní bylinné masti. Problematikou aromaterapie využití bylin se věnuji dodnes.
Jelikož jsem měl celý život blízko k přírodě, v roce 2015 jsem absolvoval Druidskou školu krajinné energie. Toto studium mi pomohlo naplno si uvědomit propojení fyzického těla a psychiky a vnímání energií. Druidové byli velcí znalci přírody, žili v harmonii s veškerým svým okolím a nejen díky znalostem bylinkářským nahrazovali lékaře.
Každá reakce těla má svoji příčinu a následek. Každá bolest, byť fyzická nebo psychická má svůj původ, proto jsem tady - pojďme je společně rozpustit.
Pro provádění masáží používám výhradně přírodní ingredience - kvalitní nosné oleje a esenciální oleje. Směsi olejů si míchám dle druhu masáže a individuálních potřeb klienta tak, abych plně využil potenciál bylin obsažených v esenciálních olejích. Provádění masáží vychází z mé podstaty, tato práce je mi vlastní, protože potřebuji pomáhat lidem.
Každé setkání s klientem vždy zahajuji seznamovacím rozhovorem, ve kterém společně probereme, jaký druh služby si klient vybral a jaké jsou jeho potřeby. Takto společně nastavíme individuální plán, který je uzpůsoben na míru klientovi.
Mým cílem je Váš úsměv a uvolněné tělo plné síly.
Těším se na setkání s Vámi.
Martin